برش لیزری با دستگاه برش لیزر cnc

فناوری برش لیزری یکی از فرآیندهای صنعتی است که در سال های اخیرا مورد استقبال تعداد زیادی از صنایع و کسب و کارهای حوزه طراحی صنعتی قرار گرفته است. بسیاری از فرآیندهایی که بر پایه برش لیزری عمل می کنند، فواید و کاربردهای مشابهی دارند؛ نقطه تمایز برخی از روش ها با برخی دیگر در نوع فناوری به کار رفته در تجهیزات برش است. یک دستگاه مخصوص برش لیزری بر اساس فرآیندهای چند مرحله ای کار می کند. این نوع دستگاه ها دقیقاً همان مدل هایی هستند که بسیاری از صنایع فلزی به دنبال آن هستند. 

با استفاده از این فناوری، دروازه ای جدید به دنیای طراحی صنعتی گشوده می شود که می تواند طرح ها و نقش های منحصر به فردی را به صنعت معرفی کند. نمونه بارز فناوری اختصاصی برش لیزری را می توان در مدل های درب ساختمانی با مدل های خیره کننده دربزرگترین مجموعه تولیدی گروه صنعتی لولا سپاهان تولیدمی شود.

برش لیزری با دستگاه برش لیزر cnc

برش راحت و با کیفیت به همراه بهره‌وری بالا و فراتر از روش‌های معمول و سنتی از مزایای برش لیزر سی ان سی cnc می‌باشد. همانطور که می‌دانیم در بخش صنعت، هر کشوری تمام تلاش خود را متمرکز بر دقت، ظرافت و مهندسی شدن این امور، می‌کند. بنابراین دستگاه برش لیزر فلزات در این بخش نقش مهمی را ایفا می کند. امروزه تقریبا برای تمامی صنایع از برش لیزر سی ان سی cnc برای برش فلزات آهنی و استیل و آلومینیوم و آلیاژی استفاده می‌شود. این دستگاه ها کاربرد واقعی و پتانسیل حقیقی فناوری‌های جدید در تولیدات صنعتی را دارند. این دستگاه‌ها به صورت کامل کامپیوتری و مهندسی شده هستند، به طوری که میزان خطاهای آن ها به حداقل می‌رسد. دستگاه های برش لیزری سی ان سی cnc برای انواع صنایع مختلف در بازار وجود دارد از جمله برش لیزری سی ان سی صنایع چوب، دستگاه برش لیزریcnc فلزات مختلف، دستگاه برش لیزری طلا، برش لیزری پارچه، برش لیزر آهن و غیره ... .

مجموعه گروه لیزر سپاهان با دارا بودن پیشرفته ترین دستگاه های برش لیزر سی ان سی cnc که از پیشرفته ترین و به روزترین دستگاه‌های روز دنیا می‌باشند، آماده ارائه خدمات برش لیزر می‌باشد.

مزایای برش لیزری cnc
سرعت بسیار بالای برش
دقت بسیار بالا که همین امر باعث برشی با کیفیت فوق العاده خواهد شد
برش در انواع سایز و ضخامت موجود در بازار
تولید و برش در تعداد بالا و همچنین سفارش نمونه
پرتی و ضایعات کم در برش لیزری سی ان سی CNC
هزینه کم نسبت به خدمات ارائه شده


نظرات

نظر شما درباره این مطلب